Jakie efekty daje mikrodermabrazja diamentowa?

 

Jeśli zależy ci na maksymalnym oczyszczeniu skóry, to bardzo dobrym dla ciebie rozwiązaniem może być zabieg zwany mikrodermabrazją diamentową. Dzięki niemu zostaną usunięte martwe warstwy naskórka i na ich miejsce powstaną nowe. Jak podaje przedstawiciel https://www.venus-beauty.com.pl/products/mikrodermabrazja-diamentowa/5/ , coraz więcej gabinetów kosmetycznych nawet z małych miejscowości wyposaża się właśnie w sprzęt potrzebny do wykonania takiego zabiegu.

 

Mikrodermabrazja diamentowa pozwala na maksymalne wyrównanie naskórka, pobudzenie go do odbudowy oraz zwiększenie wytwarzania kolagenu. W konsekwencji tych zabiegów skóra wygląda po prostu na znacznie zdrowszą, młodszą i bardziej promienną. Zabieg ten jest polecany tak samo dla skóry dojrzałej, suchej i zmęczonej, jak i młodsze, borykającej się z trądzikiem.

 

W każdym gabinecie kosmetycznym można spotkać się z bardzo różnymi cenami mikrodermabrazji diamentowej. Ceny te zależą przede wszystkim od lokalizacji, ale również rodzaju przeprowadzanego zabiegu.

 

Zabieg Cena
Mikrodermabrazja diamentowa – twarz 130
Mikrodermabrazja diamentowa – twarz + szyja + dekolt 150
Pakiet 3 zabiegów mikrodermabrazji na twarz 350
Pakiet 5 zabiegów mikrodermabrazji na twarz 500
Pakiet 3 zabiegów mikrodermabrazji na twarz + szyję + dekolt 450
Pakiet 5 zabiegów mikrodermabrazji na twarz + szyję + dekolt 600

 

Bardzo atrakcyjne wydają się różnego rodzaju pakiety, w których można wykupić kilka nawet rozbudowanych zabiegów w ciekawych cenach. Bardzo wiele klientek decyduje się właśnie na zakup pakietów.