Najlepsze wózki miejskie to spacerówki Caretero

Wózki miejskie Caretero to ostatni hit www.sklep-tosia.eu/caretero-defender-plus_p2689_k167_m108 , który został bardzo entuzjastycznie przyjęty przez rodziców z największych miast Polski. Mogłoby się wydawać, że projektowanie specjalnych wózków z myślą o mieszkańcach większych miejscowości to taki trochę chwyt marketingowy. Jeśli jednak zastanowimy się dłużej nad tą kwestią oraz przyjrzymy się bliżej spacerówkom Caretero, to szybko zorientujemy się, że to wszystko ma sens.

Miasto to komunikacja miejska, podjazdy, windy w blokach i przestrzeni miejskiej i wiele innych momentów, gdy nie możemy narzekać na nadmiar wolnego miejsca wokół nas. Mieszkania również ze względu na ceny nie należą do największych, a już na pewno mało praktyczne jest zostawianie wózka na klatce lub w przedpokoju. Dlatego właśnie wózki Caretero na pierwszym miejscu stawiają niską wagę oraz łatwe składanie i przechowywanie sprzętu. Transport samochodem także jest łatwiejszy, gdy wózek nie zajmuje zbyt dużo miejsca.

Kosz zamontowany pod siedzeniem wózka Caretero to świetny patent na zakupy, a przednie koła skrętne pozwalają na szybkie manewrowanie po każdej nawierzchni. Jeśli dodamy do tego wszelkie udogodnienia dla malucha, pasy ochronne oraz regulowanie oparcia to nie będziemy chcieli już innego wózka niż Caretero.