Czy elementy srebrne można łączyć z biżuterią z naturalnych kamieni?

  • Wiele kobiet zastanawia się czy połączenie elementów srebrnych i kamieni naturalnych to dobry pomysł. Często nie są pewne czy jest to dobrze widziane w świecie jubilerstwa. Jeśli jednak tylko rozejrzymy się po sklepie www.jasper.waw.pl/oferta/elementy-srebrne/ , elementy srebrne i kamienie naturalne zestawione razem na pewno rzucą nam się w oczy. Nowoczesne jubilerstwo nie boi się odważnych i nietypowych połączeń, pokazuje również, że dwa skrajnie różne materiały mogą wyglądać dobrze razem. Nie jesteś skazana tylko na korale i bransoletki w całości wykonane z kamienia.

Wiele nowoczesnych kompletów biżuterii to eleganckie połączenie elementów srebrnych i unikatowych kamieni szlachetnych. Całość idealnie nadaje się nawet na wielkie wyjścia. Skromne sukienki lubią, gdy biżuteria wychodzi na plan pierwszy. Najpopularniejsi projektanci dodatków oraz znane marki sklepów jubilerskich już od dłuższego czasu łączą srebro i kamienie szlachetne. Wbrew pozorom zestawienie elementów srebrnych z kamieniami naturalnymi wzajemnie dodaje elegancji obu materiałom. Każda fanka biżuterii posiada w swojej kolekcji chociaż jeden wisior z kamieniem oprawionym w srebro, czyż nie?

Sam kamień szlachetny może nie pasować do niektórych kreacji, wydawać się zbyt mało elegancki. Jeśli jednak dodamy do niego elementy srebrne w postaci oprawy i łańcuszka, to stanie się ozdobą naszej stylizacji. Warto odważnie dobierać dodatki nie bać się łączenia kamieni naturalnych z elementami srebrnymi.