Bezoperacyjne powiększanie biustu.

Powiększanie biustu kojarzy się każdemu z nas z operacją plastyczną, znieczuleniem oraz dość bolesnym okresem pooperacyjnym, mówi specjalista chirurgii plastycznej drpabianczyk.pl/zabiegi/powiekszanie-piersi-pomoca-implantow . Jednak operacja nie jest jedyną metodą powiększania biustu, piersi można zwiększyć również przy pomocy kwasu hialuronowego. Powiększanie biustu kwasem hialuronowym polega na wprowadzeniu strzykawką kwasu bezpośrednio do piersi, co pozwala lekarzom zwalczyć asymetrię piersi i zwiększyć je o 1-2 rozmiary. Efekt tego zabiegu jest mniej trwały niż operacja powiększenia biustu, nie mniej jednak zabieg cieszy się powodzeniem i wybiera go wiele kobiet. Wiele lekarzy traktują zabiegi powiększania biustu przy pomocy wstrzyknięcia kwasu hialuronowego jako przygotowanie do robienia implantów.

Po takim zabiegu kobieta może zobaczyć efekty i podjąć ostateczną decyzję co do kształtu swoich piersi. Po powiększaniu biustu kwasem hialuronowym po jakimś czasie biust wraca do stanu poprzedniego i jeżeli kobiecie się nie spodobało, może ona nie robić kolejnego zabiegu. Jednak statystki mówią, że większość pań po takim zabiegu decydują się na operację oraz implanty, żeby mieć bardziej trwały efekt. Kwas hialuronowy jest w pełni bezpieczny i po jakimś czasie wchłania się samoistnie, co powoduje zmniejszenie rozmiarów.

Kwas ten występuje w naszym organizmie naturalnie i odpowiada za dobre nawilżenie skóry, co sprawia, że jest ona jędrna i młoda, z wiekiem poziom kwasu się gwałtownie obniża i piersi zaczynają opadać, czemu również sprzyjają przebyte ciąży i długie okresy karmienia piersią.